Počátky Klubu Lhéta
Víte, že od 13. března 2008 existuje v Přísnoticích Klub Lhéta? Nevíte? Tak to si musíte přečíst příspěvek jednoho ze členů klubu. Tady je:
Klub Lhéta byl založen na ustavující členské schůzi 13.3.2008 panem Bohumilem Humpolíkem, Vladimírem Vojáčkem, Davidem Hytychem a Františkem Bažantem. Již 27.3.2008 bylo občanské sdružení Klub Lhéta registrováno Ministerstvem vnitra a bylo mu přiděleno IČO.
Klub byl založen na popud místních občanů, v čele s p.Jiřím Číhalem, za účelem využití rybníku Lhéta těmi, kteří nevlastní rybářský lístek vydaný Rybářským svazem a přesto by si rádi šli odpočinout k vodě s udicí a s nadějí na nějaký pěkný úlovek.
